תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רואים רחוק רואים שקוף -יום עיון לדוברי יישובים בהר חברון

הגדל

"מוטלת עלינו החובה לעמוד על המשמר בחיזוק התודעה הלאומית" - כך אמר ראש המועצה האזורית הר חברון, צביקי בר חי  ביום עיון לדוברי היישובים בהר חברון שהתקיים במרכז בגין בירושלים.  בר חי דיבר על החשיבות של הבנת צורת העבודה מול כלי התקשורת על מנת להשיג תוצאות טובות בהשפעה על דעת הקהל. בר חי: "כעת זוהי שעת כושר טובה הן מבחינה פוליטית, הן מבחינה מדינית והן מבחינת הבנת העם כי מהלכים של נסיגה כשלו. יש לנו חלון זמן שאפשר לנצל ולהשפיע בו". 

במהלך יום העיון הרצה העיתונאי ירון דקל, מגיש תוכנית 'הכל דיבורים' ברשת ב' על המתנחלים בראי התקשורת הישראלית וכיצד יכולים המתנחלים לקבע את עצמם טוב יותר בתודעה הציבורית. במהלך ההרצאה אמר דקל: "אני לא אוהב את מכבסת המילים של התקשורת. פעימות, והתנתקות הן רק מילים יפות שמשמעותן נסיגה. אני גם  לא מבין איך אפשר להשתמש בביטוי הגדה המערבית".

על אסטרטגיית המיתוג של הגולן סיפרה לילך אשתר חברה בצוות ההיגוי של הגולן. לילך הדגישה את חשיבות הדיבור בישראלית וציינה את הדרכים להצבת רמת הגולן בקונצנזוס הישראלי.

יהושע מור יוסף המלווה תקשורתית ואסטרטגית את הר חברון הרצה על חשיבות יצירת הסכמה לאומית רחבה סביב ההתיישבות ועל הדכים להבקעת החומה המנטאלית שעל הקו הירוק.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד