תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אינטרנט רימון עם הפנים לתושבי יש"ע

הגדל

חברת אינטרנט רימון, המספקת שירותי סינון תוכן וחסימת אתרים, פונה בהחלטה אסטרטגית ומנסה לחדור ליישובי יש"ע. המהלך נובע מתוך הכרה בזהות של מטרות החברה – גלישה 'נקיה' באינטרנט ומניעת כניסה לאתרים מפוקפקים, יחד עם ציבור איכותי וגדול בקרב המתיישבים ביהודה ושומרון הצורך תקשורת ואינטרנט אולם יחד עם זאת לא מוותר על הקפדה בקיום מצוות ואיכות. אינטרנט רימון היא אחת החברות היחידות החוסמת ברמת הספק את אתרי האלימות והפורנוגרפיה. המספר הגדול של הלקוחות שהצטרפו לחברה בפחות משנה מראה כי השוק מעוניין בספק שיידע להגן על הילדים ולחסום אתרי אלימות ופורנו, זאת מבלי לפגוע בחוויית הגלישה. ברימון פיתחו טכנולוגיה המבוססת על כוח אנושי המאפשרת להם לסנן און-ליין כתבות המופיעות באתרים 'נקיים' לכאורה העוסקים בתכנים לא ראויים, ופתחו מספר מסלולים ברמות שונות על מנת שכל משפחה תוכל לבחור את רמת הסינון בה היא מעוניינת.

בחודשים האחרונים משקיעה חברת רימון מאמצי שיווק נרחבים ביישובי יהודה ושומרון, הכולל דוכני הצטרפות במרכזי היישובים אפרת, עלי, קרני שומרון, אלקנה וקדומים, חלוקת ריחנים לרכב, תליית מודעות, מעבר מדלת לדלת ופרסום בלוחות המודעות ובבתי הכנסת.

כחלק מהמהלך מציעות בזק וספקית האינטרנט רימון חבילת התחברות ייחודית לתושבי יש"ע הכוללת: חבילת גלישה בסיסית במהירות 1.5 מגה ואת שירותי ההגנה של רימון. למשדרגים למהירות גלישה של 2.5 מגה מוענקת מתנה: רשת אלחוטית ושירות FAX2MAIL  חינם.  בנוסף, במסגרת המבצע 'חוזרים לבית הספר', כל לקוח חדש שיצטרף לשירותי חברת רימון על בסיס תשתית ה-ADSL שמספקת חברת בזק, יקבל ילקוט  איכותי עם מחברות, כלי כתיבה, קלמר, דפדפת, קלסר צבעים כלי הנדסה ויתר הציוד הנדרש בשווי 250 שקלים.

 

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד